Leasing sistem müşteriye 24 aydan 60 aya kadar eşit ve çok düşük taksitler ile makine verme imkânı tanıyan bir anlaşmadır. Leasing sistem müşteriye almak istediği fotokopi makinesine peşin bedel ödemeden uzun süreli ödeme imkânı sunarak sahip olma olanağı tanır. Leasing yapan müşteri makinenin mülkiyetine leasing sözleşmesi sonunda sahip olur. Leasing sözleşmesi süresince müşteriyle her şey dâhil sistemden anlaşılır. 

Her şey dahil sistemde toner,servis,bakım,yedek parça vs.(kağıt hariç) ücretsiz karşılanır ve müşteri çekmiş olduğu kopyanın ücretini öder. Müşteri Leasing süresinde leasing bedelini leasing firmasına, aylık çektiği kopyanın ücretini de fotokopi makinesini satın aldığı firmaya öder. Firmanızda almış olduğunuz aylık kopya adetleriniz düşük ve pahalı bir makine istiyorsunuz ama makine bedeli ödemek istemiyor musunuz? Kopya adetleriniz düşük olduğu için kiralama sistemi size uygun değil çünkü kiralama sisteminde sizden garanti kopya istenir. 

Sizin çıktılarınızın az olduğunu var sayarsak kiralık sistemde hiç çekmediğiniz kopyanın ücretini ödemek zorunda kalırsınız. O zaman uygulayacağınız en iyi yöntem leasing ile fotokopi makinesi almaktır. Leasing yaparak hem makine bedelini uzun vadeye yayacaksınız hem de sayfa başı anlaşarak çok düşük bir sayfa başı bedeli ile ne çekerek onu ödeyeceksiniz. Sitemizden leasing sistem hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.