Tekirdağ fotokopi makinesi kiralama sistemi ile başta Tekirdağ ili olmak üzere Çerkezköy ve Çorlu bölgesi gibi Türkiye’nin önde gelen firmaların fabrikalarının bulunduğu ilçelere kiralık fotokopi makinesi ve kiralık yazıcı hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ ili ve ilçelerine, İstanbul fotokopi kiralama fiyatlarından kiralık fotokopi makinesi ve kiralık yazıcı kuruyoruz. Ayrıca kendi işinde uzman teknik personelimiz ile bu bölgelerde oluşabilecek arızalara en geç 24 saat içerisin de müdahale ediyoruz. Bitmedi yine Tekirdağ fotokopi makinesi kiralama sistemi ile Tekirdağ ili, Çerkezköy ve Çorlu ilçelerine kiraladığımız fotokopi makinesi ve yazıcılar için sözleşmede süre taahhüttü koymuyoruz. İstediğiniz zaman sözleşmeyi fesih etme hakkına sahipsiniz.

Tekirdağ iline fotokopi makinesi satışlarımız ve yazıcı satışlarımız da mevcuttur. En ucuz fotokopi makinesi fiyatları ve en ucuz yazıcı fiyatları ile ihtiyacınıza uygun fotokopi makinesi ve yazıcılara sahip olun. Ürünlerimiz 2 yıl yerinde servis ve garantilidir. Herhangi bir arıza durumunda yerinde servis verilecektir.

Bizi arayın firmanızı ziyaret edelim. İster Tekirdağ ilinde olun ister Çorlu veya Çerkezköy ilçesinde ihtiyacınıza uygun ürünleri ve çözümleri yerinizde belirleyelim. İster fotokopi makinesi kiralayın, ister yazıcı kiralayın, ister fotokopi makinesi satın alın, ister yazıcı satın alın, Mersa’yı tercih edin ihtiyacınız olan ürünlere çok uygun fiyatlarla ve nokta atışı çözümlerle sahip olun.