Bizi arayın ihtiyacınızı belirleyelim, size en uygun cihazı verelim. Ödeme kolaylığı ile dünyanın en uzun ömürlü fotokopi makinesine sahip olun. Kaliteli teknik servis ekibimiz ve satış sonrası vermiş olduğumuz yerinde servis ve garanti ile siz değerli müşterilerimize fotokopi giderlerini sorun olmaktan çıkartalım. Üstün japon teknolojisi mitaco ile dünyanın en uzun ömürlü toner ve yedek parça ömürlü cihazlarına sahip olun. Artık sürpriz maliyet yok. İddia etmiyoruz, garanti ediyoruz. Bizi arayın tasarruf edin.

 

ÜÇ ADIMDA İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNE SAHİP OLUN

Örneğin: X firmasısınız ve fotokopi makinesi ihtiyacınız var.

1.ADIM İHTİYAÇLARIN BELİRLENMESİ

Gerek firmanıza gelerek gerek telefon ile görüşerek ihtiyacınızı belirliyoruz.
X firmasının fotokopi ihtiyaçlarını belirlediğimizi varsayalım.

Aylık kopya adetleriniz: 2.000 kopya civarı
Kullandığınız sayfa boyutu: A4 S/B
İhtiyacınız olan özellikler: fotokopi, yazıcı, tarama, faks

 

2. ADIM İHTİYACA UYGUN CİHAZ ÖNERİSİ

İhtiyaçlarınızı belirledik. Sıra geldi ihtiyacınıza uygun fotokopi makinesi önerisine. Almış olduğunuz kopya adetleri ve ihtiyacınız olan özellikler doğrultusunda size Mitaco MC-4230F fotokopi makinesini teklif ediyoruz.

MC-4230F toner ömrü: 7.200 kopya
(Aylık 2.000 kopya alıyordunuz. Alacağınız toner size 3 aydan fazla gidecektir.)

MC-4230F drum ömrü: 100.000 kopya
(Aylık 2.000 x 12 = 24.000 kopya yıllık aldığınız kopya adetidir. Cihazın drum ömrü 100.000 kopyadadır. Yani siz cihaz için ilk yedek parça değişimini 4 sene sonra yapacaksınız. Drum ömrü / yıllık kopya miktarınız = Drum değişim zamanı.)

MC-4230F özellikler: fotokopi, network yazıcı, maile veya klasöre tarama, gelen faksları bilgisayara düşürme ve bilgisayardan faks gönderme)

 

3.ADIM FOTOKOPİ MAKİNESİNİN KURULUMU

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size önerdiğimiz Mitaco MC-4230F fotokopi makinesini satın aldınız. Sıra geldi kuruluma. Satın almış olduğunuz fotokopi makinesinin kurulumunu uzman teknik ekibimizle yapıyoruz. Cihazı firmanızdaki bütün bilgisayarlara kuruyoruz. Tarama ayarlarını yapıyoruz. Faksları ayarlıyoruz.  Kısacası bütün kurulumu ücretsiz yapıyoruz. Ürününüz 2 yıl yerinde servis ve garantilidir. Ayrıca Mersa’dan alacağınız her Mitaco ürün, drum ömrü kadar masrafsızlık garantisine sahiptir.

 
  • Açıklamadaki rakamlar örnek olarak verilmiştir. Aylık almış olduğunuz kopya adetine ve ihtiyacınız olan özelliklere göre tavsiye edilen makine modeli değişmektedir.
  • Aylık kopya adetleriniz ve makine parkurunuz hakkında size yardımcı olmamızı istiyorsanız Mersa ile iletişime geçiniz. Firmanıza gelip ihtiyacınızı belirleyelim. 
  • Her bütçeye uygun ekonomik fotokopi makinesi fiyatları için tıklayınız. Her bütçeye uygun ekonomik yazıcı fiyatları için tıklayınız.